Žaibosaugos sistemos apibūdinimas

Tradicinis Franklino, kitaip vadinamas – pasyvinis žaibolaidis, jau nuo senų laikų asocijuojasi su ilgų antenų ir vielos raizgalyne ant stogo. Laikui bėgant montavimo ypatumai ir medžiagų kokybė keitėsi, bet principas liko tas pats, todėl daugeliui žmonių šis sprendimas yra tiesiog gadinantis naujo ir visapusiškai išpuoselėto namo vaizdą.

Ši žaibosaugos sistema statoma ant atskirai stovinčio, vidinį vėliavos pakėlimo mechanizmą turinčio, stiklo pluošto vėliavos stiebo. Minimaliai, tik įgudusiai akiai pastebimas, patikimas ir ilgalaikis sprendimas norint būti ramiam dėl savo turto. Įžeminimo laidininkas taip pat nuvedamas vidine stiebo dalimi, tad yra labai saugus ir estetiškas sprendimas. Keliolika patenkintų klientų jau džiaugiasi šiuo sprendimu, tad jaučiame didelį susidomėjimą šia naujove.

Ženkite koja kojon su naujovėmis! Ramios Jūsų šeimos naktys ir gražus, estetinis vaizdas kieme – nuo šiol yra suderinami dalykai. Jeigu esate numatę savo kieme vietą stiebui, vėliavos pakėlimui, galite nušauti du zuikius vienu šūviu ir tuo pačiu pasirūpinti savo šeimos ir namų gerove.